Testování produktů Carun

V únoru letošního roku nás oslovila společnost Carun Pharmacy s.r.o., která  je českou společností nabízející široký sortiment produktů z konopí s obsahem přírodního kanabidiolu (CBD), které vyváží do řady zemí po celém světě.

Jelikož společnost Carun splňuje naší myšlenku, kterou je výroba v ČR, tématika výrobku je na podporu sportovní činnosti za účelem sportovních doplňků, kosmetiky a regenerace. Jsme velmi rádi, že tyto produkty můžeme pro vás odzkoušet a otestovat.  

Všechny produkty jsou vyráběny za přísných podmínek správné výrobní praxe a v souladu s platnou legislativou České republiky a Evropské unie. Zárukou kvality je také kontinuální dostupnost vlastního konopí pěstovaného v podhůří Krkonoš společností Konopro s.r.o., jež je od roku 2017 součástí Carun Pharmacy s.r.o. a zároveň je největším pěstitelem a zpracovatelem technického konopí v České republice.

Sortiment zahrnuje širokou škálu kosmetických přípravků, potravin a potravinových doplňků z konopí. Produkty můžete zakoupit v lékárnách po celé České republice a u dalších distributorů a prodejců. Produkty Carun lze také zakoupit přes jejich e-shop a více informací o produktech naleznete také na jejich FB a Instagramu.


https://www.carun.cz/

https://www.facebook.com/carun.hemp.products

https://www.instagram.com/carun_pharmacy/

Aktuálně provádíme ve spolupráci testování produktů: 

Konopný olej 3% a 6% CBD + CBDA, Konopná mast univerzálníKonopný sirup s příchutí zázvoru BIO

https://www.carun.cz/konopne-potraviny/konopny-sirup-s-prichuti-sipku-bio-300-ml-62