Startovné a registrace

Startovné si můžete sami sestavit podle toho, co přesně chcete v balíčku mít.


 Startujeme na začátku května a první vlnu odměn zasíláme po 10.5.2021.

Základní (200 Kč) – V ceně je startovné, e-diplom a personalizovaný dopis o splnění výzvy + 2 samolepky, pohlednice A6. Účastnický list. Personalizovaný dopis a samolepky budou zaslány na adresu (obyčejný dopis).

Stříbrná  (400 Kč)  –  V ceně je startovné,  stylová medaile, e-diplom a personalizovaný dopis o splnění výzvy + 2 samolepky, pohlednice A6Účastnický list. Personalizovaný dopis, medaile a samolepky budou zaslány na adresu (doporučený dopis).

Zlatá (600 Kč)  –  V ceně je startovné, stylová medaile, e-diplom, čelenka a personalizovaný dopis o splnění výzvy + 2 samolepky, pohlednice A6. Účastnický list. Personalizovaný dopis, medaile, čelenka a 2 samolepky budou zaslány na adresu (doporučený dopis).

Pokusy  plánované  o víkendu doporučujeme zakoupit v předstihu 3-5 dnů. 


Postup registrace:

  1. Nejprve si vyber trasu Short nebo Long.
  2. Vyber si startovní balíček ze 3 druhů: základní, stříbrná nebo zlatá registrace.
  3. Objednej v e-shopu a odešli objednávku. 
  4. Vyčkej na potvrzovací email, proveď platbu dle platebních údajů. Variabilní symbol je číslo objednávky. U hromadné objednávky nad 2 osoby dopiš jména ostatních účastníků do poznámky a vyber hlavní e-mail pro zaslání pokynů a mapy.
  5. Odešli platbu - vyčkej na svou mapu a pokyny k trase. Prostuduj pokyny, podívej se na předpověď počasí a HURÁ do toho! 
  6. Můžeš vyrazit na svou trasu.
  7. Po splnění nám zašli odkaz nebo screenshot z tvé aplikace o splnění výzvy, adresu, kam zaslat cenu a můžeš se těšit na svou odměnu.  Screenshot z aplikace zasílej na email vrcholystredohori@seznam.cz 
  8. Odesílání odměn probíhá jednou týdně (obyčejný nebo doporučený dopis dle vybraného balíčku), nebo je možné vše vyzvednout po dohodě na výdejním místě ve Dvořákově ulici 3134/2, v Ústí n/L.

************

V případě, že se rozhodnete pro výzvu ze dne na den, kontaktujte nás telefonicky a domluvíme se operativně.