Generali Vitality


Od 1.4.2022 je Lukáš Veselý mezi vybranými obchodníky z celé ČR v rámci Generaličeské pojišťovny jako ambasador pro naší novinku na trhu Můj život aktiv.  Rád vám pomohu udělat první kroky k nastartování vašeho zdravého životního stylu.  Budeme vás motivovat, pečovat o vaše zdraví a zlepšovat vaší kondici.  

Být připravený na nemilá překvapení, která život přináší, není složité. Vyberu s vámi to nejlepší řešení pro vás i rodinu.

V životním pojištění dochází k naprosté revoluci. Aktivním životním stylem klienti mohou získat zpět až 25 % pojistného ročně, zvýhodněné pořízení chytrých hodinek a řadu dalších benefitů, které odměňují průběžně.

Co proto musí klient udělat?

 • sjednat si pojistnou smlouvu Můj Život 2 ve variantě Aktiv
 • zaregistrovat se do programu GENERALI Vitality
 • stáhnout si do svého telefonu aplikaci GENERALI Vitality

Co je program Vitality a co mu přinese?

 • Program GENERALI Vitality motivuje a odměňuje za každý krok na cestě ke zdravějšímu a aktivnějšímu životu.
 • Kromě zpětné slevy na pojistném mohou klienti využívat i odměny od partnerů Programu GENERALI Vitality

Jak funguje zpětná sleva a jak vysoká může být?

 • Benefit zpětné slevy na pojistném je určený pro dospělé osoby, které budou aktivní a budou pečovat o své zdraví.
 • Výše zpětné slevy je až 25 % a bude vázána na dosažené úrovně v programu GENERALI Vitality.
 • Čím více se klienti budou starat o své zdraví, tím více bodů získají v rámci Programu GENERALI Vitality, a tím vyšší zpětnou slevu na pojistném od nás dostanou.

Program GENERALI Vitality vás odměňuje za zdravý životní styl.

Program vás motivuje a odměňuje za každý krok na cestě ke zdravějšímu a aktivnějšímu životu. Začněte ještě dnes ve třech jednoduchých krocích:

 1. Poznejte své zdraví.
 2. Žijte zdravě a aktivně.
 3. Užijte si odměny.

Staňte se členem Generali Vitality. Členem programu se můžete stát, pokud jste pojištěnou osobou na pojistné smlouvě životního pojištění uzavřené s Generali Českou pojišťovnou a.s. Sjednejte si životní pojištění s benefitem zpětné slevy na pojistném za úrovně dosažené v programu GENERALI Vitality. Získáte tak motivaci ke zdravějšímu životnímu stylu a také možnost snížit pojistné za smlouvu životního pojištění.

 • Více informací vám rád předám na osobní schůzce u nás v kanceláři, nebo na Vrcholech Středohoří kam si půjdeme zaběhat společně po práci.


https://www.generaliceska.cz/kampan/zivotni-pojisteni/

https://www.generalivitality.com/cz/cz/